Uitslag Oefen Europarit

Uitslag Oefen Europarit 2018

Aan de Oefen Europarit die op 22 april is verreden namen 50 equipes deel. De uitslag van deze rit is als volgt:

   Toerklasse      
 Kl  st.nr. Bestuurder    Navigator  Punten
1 4  Hanneke Hofhuis -  Wim Hofhuis 1380
2 42  Theo Hoogland -  Thomas Hoogland 1260
3 43  Peter Hopmans -  Ilona Penterman 1230
4 38  Bertus Oosting -  Nicole Oosting 1141
5 25  Hans Snijders - Helga Snijders-Lensink 1140
6 30  Vivianne Meewis -  Ellen Tinga 1111
7 40  Philippe Schol -  Patrick Gorter 1110
8 18  André Veneberg -  Richard Bergman 1080
9 35  Marijn Backx -  Marleen Backx 1080
10 49  Erik Grooters -  Tonnie Grooters 1080
11 8  Rick de Wilde -  Emma de Wilde 1050
12 10  Erwin Braakman - Anja Moerman-Braakman 1050
13 20  Bertus Hengstman -  Carolien Hengstman 1050
14 21 Hans Klein Legtenberg - Bertine Klein Legtenberg Pultrum 1050
15 9  Johan Assink -  Erik Olsman 1020
16 28  Henriëtte Havinga -  Fred Tuinman 1020
17 32  Ronny Jannink -  Martin van den Berg 1020
18 41  Roy Voskus -  Jan Voskus 990
19 11  Henk Oogink -  Gert-Jan Broeze 960
20 17 Michel van den Hengel -  Paul Berends 960
21 24  Jan van den Noort - Janette van den Noort-Klein Legtenberg 960
22 2  Jan Gert Averesch -  Robert Moelard 930
23 19  Karin Berendsen -  Marjo van den Hengel 930
24 22  Patrick Weertz -  Yvonne Brouwer 930
25 29  Roland Bongers -  Judith Essink 930
26 31  Fernando Hampsink -  Thomas Visser 930
27 27  Clemens Blokhorst -  Stan Blokhorst 900
28 45  Harry Olde Hanhof -  Niek Hofstede 900
29 44  Christian Nijkamp -  Wendy Kits 840
30 26  Johan Kreijkes -  Jasper Kreijkes 820
31 47  Astrid Knoef -  Frank Knoef 810
32 48  Bert Pas -  Marloes Pas 750
33 16  Peter Scherling -  Hans Westrik 720
34 39  Maaike Hofman -  René Hofman 630
35 23  Erwin Deijk -  Marc ter Avest 600
36 3  Vernon Rudde -  Elroy Rudde 570
37 50  Theo Warmelink -  Henk Warmelink 540
38 6  Wilma Legtenberg -  Lotte Kloppenburg 510
39 33  Bert Eshuis -  Hendrie Schoemaker 390
40 1  Albert Snippe -  Margaret de Winter 330
41 46  Robert Veldkamp -  Job Weijschede 330
42 34  Kim Nijland -  Stoffel van den Top 0
           
    Sportklasse    
1 5  Ard Hofmeijer -  Jolanda Legtenberg 1290
2 7  Gert van de Braak -  Lucia van de Braak 1261
3 36  Sander Bakker -  Erik Berends 1260
4 15  Hindek Engelage -  Cora van Dijk 1140
5 14  Jan Bakhuis -  Colette Bakhuis-Bavius 1110
6 13  Arjan Kerkdijk -  Martijn Gerrits 1080
7 37  Roel Kleine -  Rick Kleine 1020
8 12  Ilja Vasse -  Wilfred Vasse 780